Model Numarası: M0800

Etki Alanı: SET1 100 m2 / SET2-SET3 500 m2

Desteklediği Frekans: 800 MHz (Band 20)

TURKCELL 4.5G / VODAFONE 4.5G / TÜRK TELEKOM 4.5G

Operatörün yayını bölgeye göre farklılık gösterebilmektedir. Özellikle kırsal kesimdeyseniz size ulaşan yayının hangi frekans üzerinden yapıldığının test edilmesi gerekmektedir.

ÜRÜN MONTAJA HAZIR SET HALİNDEDİR.

M0800 SET 1:

Bu set 100 m2 ve yaklaşık büyüklükteki yerlerde kullanılır. Kullanılacak yerin tek bir bölümden oluşması veya şehir merkezi gibi baz istasyonlarının yakın olduğu yerlerde kullanılması durumunda etki alanı yaklaşık iki katına yani 200 m2’ye kadar çıkabilmektedir. Daha geniş yerler için SET2’yi kullanabilirsiniz.

SET 1 İÇERİĞİ: 1 adet Sinyal Güçlendirici, 1 adet 20 m Kablo, 1 adet Dış Anten, 1 adet İç Anten, (konnektörleri takılı şekilde) ve bağlantı aparatları.

SET 1’İ AŞAĞIDAKİ ŞEMADA GÖSTERİLDİĞİ ŞEKİLDE KURABİLİRSİNİZ

Şemadaki Rakamlar: 1 Dış Anten, 2 Sinyal Güçlendirici, 3 İç Anten, 4 Kablo

M0800 SET 2:

Bu set ortalama 500 m2 alanda etkilidir. Setin iç ve dış anteni daha yüksek kazançlı olduğu için etki alanı ilk sete göre daha geniştir. Kullanılacak alanın tek bir bölümden oluşması ve şehir merkezi gibi yerlerde (bina dışında cep telefonu sinyallerinin çok daha kuvvetli olması durumunda) etki alanı yaklaşık 2 katına çıkabilmektedir.

SET 2 İÇERİĞİ: 1 adet Sinyal Güçlendirici, 1 adet 20 m Kablo, 1 adet Dış Anten (Yagi), 1 adet İç Anten (Mantar), (konnektörleri takılı şekilde) ve bağlantı aparatları.

Bu sistem (SET 2) sadece tek kat için geçerlidir. Yani bir alt veya üst kata etkisi olmayacaktır. Daire için iç anteni koridora yerleştirmeniz durumunda tüm odalar etkilenecektir. Depo şeklinde yerlerde de iç anteni orta bölüme yerleştirebilirsiniz. İç anten 360° yayın yaptığından sinyal tüm alana eşit şekilde yayılacaktır. Birden fazla katta kullanmayı düşünüyorsanız aşağıdaki SET 3’ü inceleyebilirsiniz.

SET 2’Yİ AŞAĞIDAKİ ŞEMADA GÖSTERİLDİĞİ ŞEKİLDE KURABİLİRSİNİZ

Şemadaki Rakamlar: 1 Dış Anten, 2 Sinyal Güçlendirici, 3 İç Anten, 4 Kablo

M0800 SET 3:
Bu set 2 ayrı kat veya 2 ayrı bölüm için kullanılmaktadır. Set aşağıdaki parçalardan oluşmaktadır.

SET 3 İÇERİĞİ: 1 adet Sinyal Güçlendirici, 3 adet farklı boyutlarda Kablo, 1 adet Bölücü, 1 adet Dış Anten, 2 adet İç Anten (Mantar), (konnektörleri takılı şekilde) ve bağlantı aparatları.

Bir önceki sete göre farkı sinyal güçlendirici cihazın çıkışına takılan bölücüdür. Bölücü sayesinde cihazdan 2 adet anten çıkışı sağlanmaktadır. Sonrasında antenler 2 farklı kat veya bölüme konumlandırılmaktadır.

Bu sette kablo boyutu standart değildir. İhtiyacınıza uygun şekilde kablo ölçüleri tarafınızca belirlenmektedir. Örneğin dış anten ile cihaz arası 15 metre, bölücü ile 1. anten arası 15 metre ve bölücü ile 2. anten arası 25 metre gibi.

SET 3’Ü AŞAĞIDAKİ ŞEMADA GÖSTERİLDİĞİ ŞEKİLDE KURABİLİRSİNİZ

Şemadaki Rakamlar: 1 Dış Anten, 2 Sinyal Güçlendirici, 3 İç Anten, 4 Kablo, 5 Bölücü

 

UYGUN MODELİ BİRLİKTE SEÇELİM