Model Numarası: M09GS

Etki Alanı: Geniş Alan

Desteklediği Frekans: 800 MHz (Band 20)

TURKCELL İÇİN 4.5G / VODAFONE 4.5G / TÜRK TELEKOM 4.5G

Operatörün yayını bölgeye göre farklılık gösterebilmektedir. Özellikle kırsal kesimdeyseniz size ulaşan yayının hangi frekans üzerinden yapıldığının test edilmesi gerekmektedir.

ÜRÜNRÜN MONTAJA HAZIR SET HALİNDEDİR.

M08GS SET 1 :
Bu set 1000 m2 ve yaklaşık büyüklükteki yerlerde kullanılır. Kullanılacak yerin tek bir bölümden oluşması veya şehir merkezi gibi baz istasyonlarının yakın olduğu yerlerde kullanılması durumunda etki alanı yaklaşık iki katına yani 2000 m2’ye kadar çıkabilmektedir. Daha geniş yerler veya çoklu katlar için SET+’yı kullanabilirsiniz.

SET 1 İÇERİĞİ: 1 adet Sinyal Güçlendirici, 1 adet 20 m Kablo, 1 adet Dış Anten (Yagi), 1 adet İç Anten (Mantar) (konnektörleri takılı şekilde) ve bağlantı aparatları.

Şemada görüldüğü gibi kurulumunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapılması gereken sadece dış anteni bina dışında cep telefonu sinyallerinin en kuvvetli olduğu yere yerleştirmek, cihaz ve iç anteni ise sinyal problemi yaşanan bina içerisine yerleştirmek ve aralarına set içerisinde gönderilen kabloları takmaktır.

Bu sistem (SET 1) sadece tek kat için geçerlidir. Yani bir alt veya üst kata etkisi olmayacaktır. Daire için iç anteni koridora yerleştirmeniz durumunda tüm odalar etkilenecektir. Depo şeklinde yerlerde de iç anteni orta bölüme yerleştirebilirsiniz. İç anten 360° yayın yaptığından sinyal tüm alana eşit şekilde yayılacaktır. Birden fazla katta kullanmayı düşünüyorsanız aşağıdaki SET +’yı inceleyebilirsiniz.

• • •

M08GS SET +:

Bu set birden fazla kat veya bölümler için kullanılmaktadır. Set aşağıdaki parçalardan oluşmaktadır.

SET + İÇERİĞİ: 1 adet Sinyal Güçlendirici, ihtiyaca göre farklı boyutlarda Kablo, ihtiyaca göre farklı adetlerde Bölücü, 1 adet Dış Anten (Yagi), ihtiyaca göre farklı adetlerde İç Anten (Mantar), (konnektörleri takılı şekilde) ve bağlantı aparatları.

ŞEMADA BELİRTİLEN ŞEKİLDEKİ GİBİ SADECE 2 KAT İLE SINIRLI DEĞİLDİR. ONLARCA KAT VEYA BÖLÜMDE BU SİSTEMİ KULLANABİLİRSİNİZ. AYRICA 10.000 M2 ÇOK DAHA GENİŞ ALANLARDA İÇ ANTENLERİ BELİRLİ ARALIKLARLA KONUMLANDIRARAK OLUMLU SONUÇ ALABİLİRSİNİZ.

SET +’yı şemada belirtilen şekilde kurabilirsiniz. Kurulumun bir önceki sete göre farkı sinyal güçlendirici cihazın çıkışına takılan bölücüdür. Bölücü sayesinde cihazdan birden anten çıkışı sağlanmaktadır. Sonrasında antenler birden fazla farklı kat veya bölüme konumlandırılmaktadır.

Bu sette kablo boyutu standart değildir. İhtiyacınıza uygun şekilde kablo ölçüleri tarafınızca belirlenmektedir. Örneğin dış anten ile cihaz arası 15 metre, bölücü ile 1. anten arası 15 metre ve bölücü ile 2. anten arası 25 metre gibi.

Diğer sette olduğu gibi bu sette de 360° yayın yapan iç antenlerin tüm alana eşit şekilde yayın yapabilmesi için orta kısımlara konumlandırılması gerekmektedir.

UYGUN MODELİ BİRLİKTE SEÇELİM