0 212 45 000 45 info@netsinyal.com

Menu

4.5G Sinyal Güçlendirici – G40A


Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom

Model Numarası : G40A
Etki Alanı : SET1 100 m2 / SET2 500 m2
Desteklediği Band : 4.5G
Kullanım Amacı : Sadece 4.5G hızında internet bağlantısı

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerini 4.5G üzerinden destekleyen sinyal güçlendirici modelimizdir. Kurulu olduğu alanda onlarca kişi aynı anda sadece 4.5G hızında internete bağlanabilir.

ÜRÜN MONTAJA HAZIR SET HALİNDEDİR.

BU MODEL SADECE İNTERNET BAĞLANTISI İÇİNDİR. G30A MODELİMİZİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

G40A SET 1 :
Bu set 100 m2 ve yaklaşık büyüklükteki yerlerde kullanılır. Kullanılacak yerin tek bir bölümden oluşması veya şehir merkezi gibi baz istasyonlarının yakın olduğu yerlerde kullanılması durumunda etki alanı yaklaşık iki katına yani 200 m2’ye kadar çıkabilmektedir. Daha geniş yerler için SET2’yi kullanabilirsiniz. Kurulumu oldukça basittir.

SET 1 İÇERİĞİ: 1 adet Sinyal Güçlendirici, 1 adet 20 m Kablo, 1 adet Dış Anten, 1 adet İç Anten, (konnektörleri takılı şekilde) ve bağlantı aparatları.

KURULUM RESMİ VE VİDEOSU AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

poster
00:00
--
/
--

G40A SET 2:

Bu set ortalama 500 m2 alanda etkilidir. Setin iç ve dış anteni daha yüksek kazançlı olduğu için etki alanı ilk sete göre daha geniştir. Kullanılacak alanın tek bir bölümden oluşması ve şehir merkezi gibi yerlerde (bina dışında cep telefonu sinyallerinin çok daha kuvvetli olması durumunda) etki alanı yaklaşık 2 katına çıkabilmektedir.

SET 2 İÇERİĞİ: 1 adet Sinyal Güçlendirici, 1 adet Dış Anten (Yagi), 1 adet İç Anten (Mantar), 1 adet 20 m Kablo (konnektörleri takılı şekilde) ve bağlantı aparatları.

Şemada görüldüğü gibi kurulumunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapılması gereken sadece dış anteni bina dışında cep telefonu sinyallerinin en kuvvetli olduğu yere yerleştirmek, cihaz ve iç anteni ise sinyal problemi yaşanan bina içerisine yerleştirmek ve aralarına set içerisinde gönderilen kabloları takmaktır.

Bu sistem (SET 2) sadece tek kat için geçerlidir. Yani bir alt veya üst kata etkisi olmayacaktır. Daire için iç anteni koridora yerleştirmeniz durumunda tüm odalar etkilenecektir. Depo şeklinde yerlerde de iç anteni orta bölüme yerleştirebilirsiniz. İç anten 360° yayın yaptığından sinyal tüm alana eşit şekilde yayılacaktır. Birden fazla katta kullanmayı düşünüyorsanız aşağıdaki SET 3’ü inceleyebilirsiniz.

• • •

G30A SET 3 :
Bu set 2 ayrı kat veya 2 ayrı bölüm için kullanılmaktadır. Set aşağıdaki parçalardan oluşmaktadır.

SET 3 İÇERİĞİ: 1 adet Sinyal Güçlendirici, 3 adet farklı boyutlarda Kablo, 1 adet Bölücü, 1 adet Dış Anten (Yagi), 2 adet İç Anten (Mantar), (konnektörleri takılı şekilde) ve bağlantı aparatları.

SET 3’ü şemada belirtilen şekilde kurabilirsiniz. Kurulumun bir önceki sete göre farkı sinyal güçlendirici cihazın çıkışına takılan bölücüdür. Bölücü sayesinde cihazdan 2 adet anten çıkışı sağlanmaktadır. Sonrasında antenler 2 farklı kat veya bölüme konumlandırılmaktadır.

Bu sette kablo boyutu standart değildir. İhtiyacınıza uygun şekilde kablo ölçüleri tarafınızca belirlenmektedir. Örneğin dış anten ile cihaz arası 15 metre, bölücü ile 1. anten arası 15 metre ve bölücü ile 2. anten arası 25 metre gibi.

Diğer sette olduğu gibi bu sette de 360° yayın yapan iç antenlerin tüm alana eşit şekilde yayın yapabilmesi için orta kısımlara konumlandırılması gerekmektedir.


Daha fazla detaylı bilgi için bizi 0 212 450 00 45 veya 0 543 543 50 80 numaralarından arayabilirsiniz. NET SİNYAL